Własna elektrownia słoneczna

Na co zwrócić uwagę inwestując w fotowoltaikę?

et|icon_check_alt|

Otrzymaj bezpłatny poradnik „Co powinieneś wiedzieć zanim kupisz swoją własną elektrownię słoneczną?”, dzięki któremu unikniesz wielu problemów i zaoszczędzisz swoje pieniądze.

et|icon_check_alt|

Odkryjesz jakie znaczenie ma jakość montażu i jakich paneli powinieneś użyć, aby cieszyć się własnym prądem przez dziesiątki lat!

et|icon_check_alt|

Dowiesz się czy cena ma znaczenie przy wyborze instalacji fotowoltaicznej i jakie kryteria powinien spełniać dostawca, aby wybrać tego najlepszego?

Kompleksowy przewodnik
po domowej instalacji fotowoltaicznej

W internecie znajdziesz mnóstwo dostawców fotowoltaiki.
Z każdym dniem staje ona się coraz bardziej popularna.

Wszyscy dostarczają  ogromnych ilości technicznych informacji.

Czy jednak kupując telewizor musisz być elektronikiem, żeby go używać? No nie!

Dlatego przygotowałem dla Ciebie poradnik w którym znajdziesz praktyczne wskazówki. Dowiesz się, co jest ważne, kiedy ponosimy inwestycję często kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dzięki poradnikowi unikniesz wielu błędów, które zaoszczędzą Tobie pieniędzy i pozwolą się cieszyć Twoją własną elektrownią słoneczną przez dziesiątki lat.

Poradnik będzie dla Ciebie pomocny, jeśli:

Masz dom i/lub firmę i zamierzasz zakupić swoją własną elektrownię słoneczną.

Gubisz się w natłoku informacji.

Jesteś przekonany, że najpierw trzeba dowiedzieć się wszystkiego o fotowoltaice.

Słyszałeś o fotowoltaice i uważasz ją za zbyt dużą inwestycję.

Nie jesteś przekonany, że taka inwestycja ma w ogóle sens.

Sądzisz, że wszyscy dostawcy oferują to samo.

O autorze

Nazywam się Krzysztof Nowocieński. Jestem praktykiem w tematyce fotowoltaiki. A szczególnie –  wiem na co powinieneś zwrócić uwagę, zanim zdecydujesz się na zakup.

Od lat interesuję się energią odnawialną. Już od najmłodszych lat fascynował mnie potencjał sił natury. Niestety, zazwyczaj okazywało się, że produkowanie energii z odnawialnych źródeł było sporo droższe od tych konwencjonalnych.

Tak naprawdę dopiero fotowoltaika dała nadzieję na masowe korzystanie z energii elektrycznej produkowanej na dachu własnego domu.

Zacząłem mocno interesować się fotowoltaiką. Tak naprawdę, to najbardziej interesowały mnie opinie użytkowników instalacji fotowoltaicznych. I tak zaczęło budować się moje doświadczenie i wiedza.

Wszystkie moje doświadczenia zebrałem w tym poradniku i przekazuję je Tobie, abyś mógł wybrać świadomiej i lepiej.

Wierzę także, że korzystając z energii słońca przyczyniamy się do lepszego życia dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Recenzje klientów

„Długo zastanawiałam się, jaką wybrać firmę do fotowoltaiki. Byłam zachęcana, żeby skorzystać z jakiejś lokalnej firmy, ale bałam się co będzie, jeśli taka mała, lokalna firma zniknie z rynku? W końcu zdecydowałam się na ograniczenie ryzyka i współpracę z Energia z paneli. Przekonał mnie ogólnopolski zasięg, własne grupy montażowe i długoletnia historia pracy ich generalnego wykonawcy. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji, począwszy od opieki doradców Energii z paneli po bezproblemowy montaż i teraz użytkowanie. Polecam firmę każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i brak problemów.”

Anna

„Po podpisaniu umowy najbardziej bałem się samego montażu instalacji na moim dachu. Czy po zamontowaniu dach nie będzie przeciekał, czy dachówki wytrzymają. Okazało się, że ekipa która przyjechała zna się na rzeczy i mają nie jeden już montaż za sobą. Całą instalację założyli w ciągu jednego dnia. W tej chwili cieszę się ze swojej instalacji płacąc rachunki na poziomie 10 – 25 zł miesięcznie.”

Zbigniew

„13 lutego 2019 roku zaczęła pracę moja instalacja na domu w Maruszy 65. 15 paneli firmy BrukBet o mocy 280 kWp każdy. Falownik Fronius 4,5-3. Łączna moc 4,2 kWp. Po dwunastu miesiącach uzysk 4165W. Książkowy wynik! Projekt, montaż, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Szczególnie ekipa montażowa bardzo profesjonalna i estetyczna. Planuję dorzucić 4 panele, które „ obsłuży” falownik. Szkoda, że na rozbudowę nie można uzyskać dofinansowania.”

Krzysztof

Odbierz bezpłatnie poradnik

i dobrze zainwestuj we własną Elektrownię Słoneczną

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny poradnik, dzięki któremu unikniesz wielu problemów
z fotowoltaiką i zaoszczędzisz swoje pieniądze